divadlo

PAT A MAT JEDOU NA DOVOLENOU

Divadelní představení vzniklo v roce 2012. Autorem je Marek Beneš. Hrají Zdeněk Tomeš a Michal Dufek, kteří se rovněž podíleli na námětu. Divadelní představení nápaditě spojuje animovaný loutkový film a hraný projev živých herců. Představení rozvíjí anekdotickou zápletku o tom, jak se dva kutilové vydají na cesty, aby projeli světa kraj a nakonec zjistili, že doma to bylo stejně nejlepší.
Pat a Mat cestují vlakem, letí letadlem, zamíří do vesmíru, jedou lodí, ocitnou se na mořském dně, kde bojují s chobotnicí. Když se konečně dostanou do vysněného hotelového pokoje v přímořském letovisku, je jejich jediným zájmem přetvořit neosobní hotelový pokoj tak, aby se co nejvíc podobal jejich domovu.

Prodej divadelního představení:

 

Martin Zoubek
divadlo@patmat.cz
Tel: 602 375 015

Ukázka představení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kuťáci ... a je to! Pat a Mat - زينغو و رينغو  - Zeca e Joca - I to je to! Pat i Mat - En Pat i en Mat - Buurman en Buurman, De twee stuntels - ...and that's it!, Pat and Mat - Hupsis!, Pat ja Mat - ...und fertig!, Peter und Paul, Pat und Mat - Kétbalkezesek, Pat és Mat - Klaufabárðarnir - パットとマット - Пат и Мат - To gode naboer -  پت و مت - Sąsiedzi, Pat i Mat - Тяпа и Ляпа, Пат и Мат, Соседи - A je to! Pat in Mat - Pat y Mat - Två snubbar - Sepp und Heiri - Now a Ned

 

 

Artistic Design © Oksana Rogožina
Graphic Design, Animation © Jan Smrčka
Webeditor, coding
Domény s.r.o.